Rakvere Gümnaasium

A+ A A-
02
10

Koolinoorte seas on mälumäng endiselt au sees

Rakvere Gümnaasium kutsus 27. septembriks algusega kell 15.00 kooli aulasse Vabaduse tänav 1 juba järjekorras 17. Lääne- Virumaa koolide mälumängusarja esimesele mängule neljaliikmelisi võistkondi. Punktiarvestust peetakse põhikoolidele ja gümnaasiumidele eraldi. 

Lääne-Virumaal on mälumäng ikka au sees olnud. Kui neliteist aastat vedas koolide mälumängusarja Haljala Gümnaasium eesotsas õpetaja Egon Metsaga, siis 2015. aasta sügisest toimub turniir Rakvere Gümnaasiumis. Sel kevadel finišisse jõudnud XVI Lääne -Virumaa koolide kaheksast mängust koosneval turniiril osales gümnaasiumide arvestuses 12 võistkonda ja põhikoolide kategoorias 9.

Tänavuse mälumängusarja esimesele etapile tuli 8 gümnaasiumi ja 9 põhikooli võistkonda. Põhikoolide võistkondade hulgas oli võidukas 4/9 Väike-Maarjast, 2. ja 3. koha saavutasid vastavalt Elavhõbe Haljalast ja Rakke. Gümnasistide arvestuses oli edukaim Sill Rakvere Gümnaasiumist (RG), teise koha saavutas Männikäbid Rakvere Reaalgümnaasiumist ja kolmanda koha Sepajõe RG-st. 

Vaata täpsemalt siit

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684 
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registrikood: 75025182

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.