Rakvere Gümnaasium jätkab Rakvere Vabaduse Koolina

1. septembrist 2022 jätkab Rakvere Gümnaasium tööd Rakvere Vabaduse Koolina. Koolipere ühine aktus toimus Vabaduse tänava õppehoone hoovis.
Toimus palju rõõmsaid taaskohtumisi klassikaaslastega.  Aktusel õnnistas Viru praostkonna praost Tauno  Toompuu kooli vastse lipu. Traditsioonilise
ehisnaela lõid õpetajate esindaja Kalle Lina, õpilaste esindaja Teele Lehtpuu, lapsevanemate esindaja Jana Vasiljev ja direktor Riina Veidenbaum.

Aktus jätkus 1. ja 9. klasside õpilaste jaoks aulas, kus kooliteed alustanud lapsed said pidulikult kätte aabitsad ja kooli mütsid.

Esimest korda kandsid kooli lippu Kristjan Soidla, Kaisa Keinaste ja Teele Lehtpuu ning tungalt Max Kristofer Pajupuu, Sandra Rätsep ja Egle Salu.

Ilusat kooliaastat kõigile!