Päev vanalinnas ja allveelaeval

20. mail sõitsime Rakvere Gümnaasiumi Vabaduse tänava majas õppivate Ukraina õpilastega tutvuma Tallinna linnaga. Kaasas olid õpetaja Alla, Alge ja Marje.

Kõigepealt jalutasime Tallinna vanalinnas ja kuulasime meie kooli õpilase Emilia Loštšina ette valmistatud tutvustusi huvitavatest paikadest ja hoonetest. Pärast lühiekskursiooni oli vaba aeg ja noored said iseseisvalt linnaga tutvuda.

Reisi viimane peatuskoht oli Lennusadam, kus oli pikem ekskursioon ja ajalootund. Päev möödus kiiresti ja tegusalt ning tagasi jõudes olid kõik osalejad reisiga rahul. Tõdesime, et õppida saab igal pool ja alati. Kui tahtmist on. Sellel reisiseltskonnal oli.

Bussi tellimist toetas Rakvere Gümnaasium, muuseumipiletid ning mahlad, maiustused saime osta sponsori toel. Aitäh, Aleksander ja Barbora Aid!

Täname lahkeid toetajaid!

Üksteist aidates õpime elus kõige tähtsamaid asju.

(Fotod: Alge Sard)