Saksa keele õppijad ja õpetajad tähistasid Euroopa päeva

Euroopa päeval korraldas Lääne-Viru saksa keele õpetajate ainesektsioon noorematele keeleõppijatele saksa keele päeva. Tegemist oli traditsioonilise üritusega „Deutsch macht Spaß", mis seekord toimus meie koolis. Osalesid õpilased RGst, RRGst, REG ja Kadrina Keskkoolist. Päev oli jagatud kolme plokki: kontsert, töötoad, kogemuste vahetus. Kolm töötuba pakkusid erinevaid võimalusi oma teadmiste-oskuste rakendamiseks. 9.b klassi õpilased tutvustasid ühes töötoas Baamboozle'i mängu ja teises mängiti aktiivselt Aliast. Kolmandas töötoas oli kombineeritud saksa keelega ka kunstiõpetus. Ürituse viimases osas rääkisid RG 8.b klassi õppijad Teele ja Mariana oma Erasmus+ projekti raames Berliini korraldatud reisist ja saksa vahetusõpilane Maria jutustas oma kogemustest Eesti koolis.