Meie kooli meeskonnad võistlesid rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel

18. märtsil osalesid kolm meie kooli meeskonda rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Náboj. Náboj on viieliikmeliste võistkondade matemaatikavõistlus, kus meeskonnad peavad 120 minuti jooksul lahendama võimalikult palju neile antud matemaatilistest probleemidest. Võistluse ülesanded olid väga huvitavad ning nõudsid lisaks koolis omandatud teadmistele ka palju loovust, kiiret taipu ning oskust mõelda lahendamisel kastist välja. Samuti arendas Náboj õpilaste meeskonnatöö oskust ja pakkus rohkelt kooslahendamisrõõmu. Meie kooli meeskondadel läks võistlusel väga hästi.

Nooremas vanuserühmas saavutas 10.R võistkond, koosseisus Ainar Tropp, Tarmo Luur, Mikk Bobõlski, Henri Ljaš ja Jane Perve, vabariiklikus arvestuses 10. koha.

Vanemas vanuserühmas tuli 12.R klassi meeskond (Karl Grube, Robin Kütt, Markus Ljaš, Kaarel Parve, Kristjan Tropp) 9. kohale ja 11.R võistkond (Taur-Marvin Janno, Kris Sipolainen, Markus Jõgi, Ärp-Johannes Vilu, Ann-Marii Suvorov) 16. kohale.

Õpilasi juhendas õpetaja Tiiu Laheveer.