Kooli meistrivõistlused sulgpallis

14. detsembril toimusid AQVA spordikeskuses Rakvere Gümnaasiumi 10.-12. klasside MV sulgpalli paarismängudes. Kokku võttis võistlusest osa 33 paari.

Poiste paarismängus saavutasid I koha Markus Jõgi ja Timo Tiimus, teiseks tulid Jan Hendrik Kangur ja Hans Eerik Leesik ning kolmandaks Robin Kütt ja Janar Kaljula. Tüdrukute parimaks osutusid Cameron Kalda ja Laura Luise Ossi, teise koha saavutasid Karin Kivilo ja Stefi Pärnoja ning kolmanda koha Laura Kelk ja Eliise Erm. Parim segapaar Kadri-Ann Rae ja Sten Sillandi tulid poiste paaridega mängides tublile neljandale kohale.

Võistlus oli meeldivaks vahelduseks tavalisele koolipäevale. Pinge püsis kuni viimase mänguni. Võitja paari sõnul oli kogu võistlus ladusalt korraldatud.

Võistlusele panid õla alla Rakvere Gümnaasium, Tendsetter Europe OÜ, AQVA Hotel & Spa, Rakvere linnavalitsus, Rakvere Spordikeskus, Viru Bull, võistluse korraldas praktilise töö raames 12. h klassi õpilane Kristi-Liis Selgmäe.