12.r klassi õpilased testisid CoTrack programmi abil, mis tegelikult rühmatöö ajal toimub.

15. oktoobril lahendas 12.r klass rühmatöö kaudu ühiskonnaõpetuse tundides Riigikohtu XVII kaasuskonkursi tsiviilkaasust vaktsineerimise teemal. Rühmatöös osalemise efektiivsust ja sisulist toimekust testis õpetaja Heli Kirsi programmi CoTrack kaudu, mis on arendamisel Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste nooremteadur, doktorant Reet Kasepalu poolt (Rakvere Gümnaasiumi vil! 2006) koostöös kaasdoktorandiga.

Hetkel on CoTrack sellises arengujärgus, kus seda saab proovida päris õpilastega ja õpetaja näeb seejuures, kui aktiivne keegi on olnud suuliselt, kirjalikult; lisaks tekib ka sõnapilv tihedamalt kasutatud terminitest. 12. r klassi õpilaste poolt testimisel ja arendamisel olevat programmi on võimalik hõlpsalt kasutada ka distantsõppes.