Õpetajate päeva kontserdil tunnustati kolleege

5. oktoobri pärastlõunal toimus Tallinna tn majas õpetajatele  kontsert, mille käigus tunnustati silmapaistvamaid õpetajaid

Õpilasesindus korraldas õpilaste hulgas küsitluse, mille käigus selgitati välja õpilaste lemmikõpetajad. Tallinna tn majas olid nendeks Maria Mironova, Külli Tropp ja Eve Kübarsepp. Vabaduse tn majas said õpilastelt enim hääli Liisa Eero, Mariza Lillepea ja Merle Velbo. Kõik nimetatud said õpilasesinduse tunnuskirja ja lilleõie.

Rakvere Gümnaasiumi aasta õpetaja 2021 tiitli ja Rakvere linna tänukirja pälvisid klassiõpetaja Elerin Raid ja inglise keele õpetaja Krista Tint.
Elerin Raid on klassiõpetaja, kes igapäevaselt toimetades oma erivajadustega laste klassis on vaatamata väga keerulisele tööle alati särasilmne, õpilaste ja vanemate poolt hoitud ning kolleegide poolt hinnatud kaaslane. Tema õpilased tulevad kooli hea meelega, sest õppimine on nende jaoks muudetud vahvaks protsessiks. Elerini klassi õpilased on ühed naksakad lapsed, kes tunnevad ennast võrdsetena. Tema klassi lapsed on tavalised õpilased, kes esinevad kooli ühisüritustel, osalevad omaloominguvõistlustel koolis ja väljaspool.

Õpetaja Krista Tint on töötanud Rakvere Gümnaasiumis inglise keele õpetajana 44 aastat. Mitu põlvkonda Rakvere lapsi on saanud selle aja jooksul tänu õpetaja Tindile suurepärase inglise keele oskuse. Mitmed meie kooli inglise keele õpetajad on oma eriala valiku teinud tänu õpetaja Tindile. Nii õpilased kui kolleegid hindavad õpetaja Krista Tindi tasakaalukust, sõbralikust ja vastutulelikkust. Õpetaja Tint on suurepärane õpetaja.

Lilleõiega tänati "Eestimaa õpib ja tänab" nominente Liina Lillepalu, Marge Kruusimägit, Tea Tederit ja Elerin Raidi.

Kontserdi käigus andis õpetajate päeva direktor Kristjan Tropp ka hommikul saadud võimu kooli direktor Riina Veidenbaumile tagasi.