Rakvere Gümnaasium

A+ A A-
15
09

Karjääriõpetus koostöös Viru malevaga

Viru malevas töötav vanemveebel Urmas Aid, kelle igapäevatöö on pioneerierialal väljaõppe korraldamine ja läbiviimine, viis selle aasta septembris läbi mitmeid karjääriõpetuse tunde Rakvere Gümnaasiumi lõpuklassidele. Tundides räägiti lõhkemata lõhkekehadest ja nende leidmisel õigesti käitumisest. Selline loeng on heaks võimaluseks tutvustada Kaitseliidu igapäevaseid töid ja tegemisi ning anda noortele ideid karjäärivõimalustest Kaitseliidus.

„ „Ära näpi, ära topi" loeng, annab noorele võimaluse mõista ja endale selgeks teha, mida teha siis, kui leitakse lõhkemata mürsk, miin või mõni muu lõhkekeha. Ka siis kui tead, millega tegu, on parem seda mitte näppida ja kuhugi toppida, vaid helistada päästeametile ehk 112," ütles vanemveebel Urmas Aid. „Üldjoontes praegune põlvkond ei oma eelteadmisi selle valdkonna ohtude kohta, ei teata, mis on lõhkeha. Seetõttu on hea meel, et koolid pööravad sellele teemale järjest rohkem tähelepanu," lisas Urmas Aid.

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684 
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registrikood: 75025182

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.