Õpilaste loomelaager

24. – 26. augustil toimus Rakvere Gümnaasiumi 9. – 12. klassi õpilastele loomelaager.

Linnalaagris kohtusid kunst ja teater. Osalemine oli õpilastele tasuta. Laagrit toetas Haridus- ja Teadusministeerium.

Esimene päev. Tegime koolis muusikat ja kunsti!

Teine päev. Rongisõit Tallinna. Rahvusooper Estonias ootas meid solist Reigo Tamm. Piilusime kardinate taha ja lavale. Maja täis kunsti ja muusikat! Eesti Tarbekunstri-ja Disainimuuseumis uurisime Eesti maailmataemel disaini. Telliskivi loomelinnakus ootas meid näitleja Tõnis Niinemets. Tegime natuke teatrit!

Kolmas päev. Peale õdusat hommikusööki tegutsesime Athena Maja Huviloolis. Uudistasime tehnikat, joonistasime ja tegime siiditrükki.

Järgmisel nädalal loominguliselt kooli!

Huvijuht Aili Teedla ja kunstiõpetaja Alge Sard.