Artiklid

Vastuvõtt 1. klassi 2020/21. õppeaastaks

Rakvere Gümnaasium võtab 1. klassi astuvate õpilaste avaldusi vastu elektroonilisel teel.
Avalduse blankett ja vajalike dokumentide info leiate siit.

Palun saata digiallkirjastatud taotlus e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Taotluse ja koolivalmiduskaardi palume saata 10. maiks. Ülejäänud dokukmente saab tuua pärast jaanipäeva.

Palun jälgige infot kooli kodulehel aadressil http://www.rakgym.edu.ee/. Uuendame 1. klasside vastuvõtuga seotud infot siis, kui on selge, kuidas valitsus eriolukorra meetmeid vähendab. Küsimuste korral palun pöörduda meilitsi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tööpäeviti kantselei telefonil 32 23 684.